logotype
image1 image2 image3 image3
 1. Warsztaty baletowe - Ballet Summer School - przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 25 lat.
 2. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy przez zespół pedagogów według wieku i umiejętności .
 3. Wszystkie zajęcia na kursach baletowych będą prowadzone w języku angielskim .
 4. Należy powiadomić organizatora jeśli student ma jakieś kontuzje, uczulenia lub inne problemy zdrowotne oraz czy w ostatnim czasie nie doznał jakiegoś urazu.

 5. Każdy uczestnik ma obowiązek posiadania ubezpieczenia zdrowotnego.
 6. Wszyscy studenci muszą posiadać bidon plastikowy do wody oraz odpowiedni strój baletowy:
  Panie : ciemny kostium , tuniczkę , baletki plastyczne , pointy, oraz odpowiednio upięte włosy, ( strój - ,,ocieplacze" do rozgrzewki )
  Panowie: koszulka , trykoty-spodenki i baletki plastyczne. ( strój - ,,ocieplacze" do rozgrzewki )
 7. Na terenie: Obiektu  , gdzie będą się odbywały kursy baletowe, obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów ,spożywania alkoholu oraz wszelkich zabroniowych, nielegalnych środków. Złamanie zakazu skutkuje natychmiastowym usunięciem z kursów bez zwrotu dokonanych wpłat.
 8. Uczestnik ma obowiązek dbać o mienie organizatora.W przypadku zniszczeń lub dewastacji sprawca pokrywa koszt zakupu lub naprawy zniszczonego mienia.
 9. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub szkody, nie odpowiadają za utratę majątku niezależnie od przyczyny.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nauczycieli w każdym momencie , również Obiektu -miejsca gdzie będą się odbywały zajęcia jak również zmianę hotelu.
 11. Uczestnik wyraża zgodę na nagrywanie zajęć na video i robienie zdjęć .
 12. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku i przyjęcia na kursy a braku wpłaty na konto do wyznaczonego terminu,organizator ma prawo wykreślić uczestnika z listy ,co oznacza rezygnację z kursów.
 13. Uczestnik może ubiegać się do 15 Maja o zwrot pierwszej wpłaty tylko w przypadku odniesienia poważnej kontuzji potwierdzonej przez lekarza specjalistę ,uniemożliwiającej wzięcie udziału w kursach . Zwrot będzie możliwy po potrąceniu kosztów administracyjnych i organizacyjnych. W innym przypadku i w późniejszym terminie zwrot wpłaty nie będzie możliwy.
 14. Organizator sprawuje kontrolę nad uczestnikami warsztatów baletowych tylko w godzinach podanych na planie codziennych zajęć .
 15. W czasie wolnym od zajęć baletowych organizator nie odpowiada za bezpieczeństwo uczestników .
 16. Organizator oferuje  pomóc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem w hotelu studenckim 
2017  BALLET SUMMER SCHOOL   ©  globbersthemes joomla template