Natalia Adamska - Polska

 

  

Teacher : ballet lesson-floor barre , variation girls .

Tancerka w Narodni Divadlo Moravskoslezske in Czech Republic.

Natalia Adamska urodziła się w Polsce. . W wieku 16 lat otrzymała pełne stypendium na naukę baletu i innych form tańca w Tring Park School for The Performing Arts. w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu szkoły otrzymała dyplom Trinity Diploma in Professional Dance z z wynikiem wyróżniającym - distinguishing result.

Natali brała udział w warsztatach Baletowych w Dreźnie , Birmingham, English National , Monte Carlo , Gdynia 

Otrzymała Licencjat z dziedziny Tańca z Uczelni : Trinity National w Londynie

Od maja 2017 roku dołączyła profesjonalnego zespołu baletowego : Narodni Divadlo Moravskoslezske w Czechach.

 

   

Natalia zakochała się w balecie , gdy obserwowała swoich rodziców na scenie w spektaklach baletowych - solistów Opery Nova w Bydgoszczy. Pierwsze lekcje baletu otrzymała w wieku 3 lat.Profesjonalne szkolenie baletowe rozpoczęła w Państwowej Szkole Baletowej w Gdańsku. Jej pedagogiem była między innymi , solistka Baletu Królewskiego w Kopenhadze : Izabelle Sokołowska - Boulton.

W latach 2008 – 2014 brała udział Międzynarodowych Warsztatach Baletowych w Dreźnie (“Palucca University of Dance Dresden“), Londynie ( English Nationale Ballet) , Monte Carlo (Les Ballets de Monte Carlo), Birmingham ( Elmhurst Ballet School), Polsce ( ,, Ballet Summer School) i tam kształciła się pod okiem znakomitych profesorów i światowej sławy tancerzy baletowych.

W 2015 roku  była partnerką finalisty , w konkursie ,,BBS Young Dancer” w Wielkiej Brytanii.