Karolina Libelt - Polska

Master Instruktor, szkoleniowiec i międzynarodowy prezenter fitness.

Specjalizacje :Pilates , Stretching/Power Stretch , Zdrowy Kręgosłup , Trening Funkcjonalny.

http://www.kl-pilates.com/kadra.html

Właścicielka Karolina Libelt Pilates Studio. Założycielka Bałtyckiej Akademii Pilates. Jako pierwsza w Polsce zdobyła prestiżowy tytuł Master Instructora międzynarodowej szkoły Peak Pilates USA. Obecnie szkoleniowiec Peak Pilates Polska. Przez kilka lat Manager ds. szkoleń na regiony pomorskiego, szkoleniowiec i prezenter w Profi Fitness School, jednej ze szkół kształcących instruktorów fitness w Polsce i Irlandii. Była gimnastyczka sportowa i absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku.

Master Instructor Pilates,Stretching, Zdrowy Kręgosłup oraz Trening Funckjonalny. Specjalistka form Body&Mind. Od ponad 11 lat związana z fitnessem. Kształciła się pod okiem najwybitniejszych szkoleniowców w Polsce jak i za granicą. Była uczestnikiem szkoleń, warsztatów i zajęć w największych szkołach kształcących instruktorów Pilates na świecie - m.in. Pilates Institute ( UK ) , Peak Pilates ( USA ) , Stott Pilates ( Canada/USA ) , Zenirgy  ( M.Fritzke & T.Voogt - USA ), Pilates Studio Bangkok ( Thailand ) , Studio 1880 Juliana Afram ( Germany ), Michael King Pilates ( UK/Uruguay/Argentina). Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć Pilates Matwork ( na każdym poziomie zaawansowania ) , Pilates dla kobiet w ciąży i po porodzie, Pilates dla osób starszych, sportowców i osób z problemami kręgosłupa, Pilates Small Equipment oraz na sprzęcie, m.in. Reformer,Chair czy Cadillac.

Twórczyni nowatorskich szkoleń i warsztatów z metody Pilates : Pilates CE, Pilates EQ, Pilates Reha Session, Centering & Balance oraz Therapeutical Spiral Movements. Prekursorka Treningu Funkcjonalnego w fitnessie w Trójmieście. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji w Polsce jak i za granicą. Jako instruktor stale kształci się poznając nowe metody pracy z ciałem, które wykorzystuje I skutecznie naucza na swoich zajęciach. Zafascynowana Pilatesem oraz Gyrokinesis, pasjonatka zajęć Spinning. Obecnie kształci się w kierunku pracy na maszynach Pilates
Przeprowadziła w swoim życiu ponad 4000 godzin Pilates, wyszkoliła ponad 500 instruktorów fitness.
Jako prezenter miała okazję pokazać się m.in. na największych imprezach w Polsce: targi FitExpo 2009, 2010,2011,2012, konwencje Choreography Body&Soul oraz Emotions, Pilates Carnival czy za granicą: konwencje Expression&Movement Irlandia ( Dublin, Cork ), Pilates Carnival Germany ( Hamburg )

Specjalizacje :

  • Pilates
  • Stretching/Power Stretch
  • Zdrowy Kręgosłup
  • Trening Funkcjonalny