logotype
image1 image2 image3 image3

Podajemy pierwsze potwierdzone nazwiska Nauczycieli na Ballet Summer School 2017.

 

Następne  nazwiska Nauczycieli podamy w późniejszym terminie :

              

 

Asystent nauczycieli na Ballet Summer School w 2017 r 

Absolwent  Tring Park School for the Performing Arts w Anglii , obecnie zatrudniona  w Narodowym Teatrze Baletowym w Ostrawie (Czechy )

  - Lekcja klasyczna , wariacje , 

 

                                           

Pilates - stretching

 Magister fizjoterapii Collegium Medicum w Bydgoszczy. Instruktor Functional and Careful Training oraz Pilates na matach poziom podstawowy i rozszerzony. Specjalny obszar zainteresowań to medycyna tańca. Od początku swojej drogi zawodowej zajmuje się fizjoterapią tancerzy klasycznych – w przeszłości zespół baletowy Opery Nova w Bydgoszczy, obecnie od sezonu 2015/2016 fizjoterapeuta, nadzorujący również przygotowanie fizyczne tancerzy Polskiego Baletu Narodowego. W swojej praktyce fizjoterapeutycznej zajmuje się szczególnie urazami stawu skokowego.

Lesson classical , variations - boys , body condition

Brichese Diego rozpoczął treningi tańca w Castellnuovo Scrivia (Włochy), jego rodzinnym mieście. W 1994 roku uzyskał stypendium do przyłączenia się do Regionalnej Akademii Tańca Torino, gdzie tworzy role  klasyczne i tańca współczesnego do 1998 r.W 2001 roku przeniósł się do Niemiec, by stać się częścią zespołu Schindowsky w Gelsenkirchen jako Tancerz solista , gdzie pozostał aż do sierpnia 2002.

Lekcja klasyczna,Floor-barre, variacje, points

Zaczęła studiować taniec w Szkole Sztuki Dramatycznej i Tańca w Walencji.

Po roku przeniósł się do Oregon, USA, gdzie  została zaproszona do Oregon Coast Ballet Company.W 1997 roku zdobył pierwszą nagrodę w tańcu klasycznym na Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ribarroja del Turia. W 2000 roku przeniósł się do Niemiec jako solista do Dortmund Ballet.

 - Lekcja klasyczna , wariacje - chłopcy

Urodzony w Neapolu 3 października 1981 r., Uczy się baletu w prywatnej szkole baletowej w wieku dziesięciu lat. W latach 1991-92 szkoły wchodzi w Teatro San Carlo w Neapolu pod kierunkiem Anny Razzi. W 1997/98 wyjechał na Kubę i przeniósł się do Państwowej Szkoły Baletowej , którą ukończył jako tancerz i nauczyciel.

 - Lekcja klasyczna , wariacje - point

Urodzona w Matanzas na Kubie. Arianne Lafita Gonzávez dyplom zawodowej tancerki otrzymała - w Escuela Nacional de Arte (ENA), Hawana na Kubie, która jest członkiem Międzynarodowej Rady Tańca. CID UNESCO, Ateny, Grecja. Od 2010.

 

Nauczyciel podczas Ballet Summer School w latach 2015/2016/2017

Była solistka w John Neumeier Hamburg Ballet , obecnie uczy  w Tring Park School for the Performing Arts

  - Lekcja klasyczna , wariacje , 

 

- contemporary-choreografia

http://www.norbertdelacruziii.com/

 

 Teacher during Ballet Summer School at 2016/2017

2017  BALLET SUMMER SCHOOL   ©  globbersthemes joomla template